Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Elecrtolux Maximus ZXM 7010 S-Bag Toz Torbası

Elecrtolux Maximus ZXM 7010 S-Bag Toz Torbası
Whatsapp Destek
0 554 507 99 99
Aynı Gün Kargo
Ürünlerimizin %95'i stoklardan aynı günde gönderilir!
Ücretsiz Kargo
500 TL ve Üzeri Kargo Bedava
119,00TL
Vergiler Hariç: 119,00TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Bu paket 4 adet sentetik toz torbası içerir.
Bu yeni sentetik toz torbası, dolana kadar uzun ve sürekli bir elektrikli süpürge performansı, yüksek seviyede emiş gücü ve maksimum filtreleme sağlamaktadır. Eğer yarının üzerinde dolu bir toz torbası ile süpürge işlemine devam ederseniz temizlik veriminiz giderek azalacaktır. Ancak yeni S-Bag® classic long performance sıradan kağıt toz torbalarına göre %50 daha uzun ömre sahiptir. Bu özellik bağımsız test enstitüsü TÜV Rheinland Group tarafından onaylanmıştır. 
S-Bag® classic long performance toz torbasının sizin için sundukları: 
+%50 Kullanım Ömrü : Toz, gözenekleri tıkamadan toz torbası içerisine çekilir ve bu emiş gücünde düşmeyi ortadan kaldırır. Buna bağlı olarak toz torbanızı aynı sıklıkta değiştirmenize gerek kalmayacaktır.
Max. Emiş Gücü : Bu toz torbasını oluşturan sentetik malzeme optimum hava akışı sağlar. Bu elektrikli süpürgeniz dolana kadar daha fazla ve sürekli emiş gücü sağlayacaktır. Toz torbası bu sayede uzun vadede çok daha fazla tatmin edici temizlik performans sağlayacaktır.
Yüksek Oranda Filtreleme : Sentetik malzeme, elektrikli süpürgeden ortama geri dönen havayı filtrelemektedir. Gelişmiş filtrasyon çok daha iyi bir temizlik performansı vermektedir ve bu sayesinde ortama geri çok daha az toz salınmaktadır. Bu toz torbası 1 mikrondan küçük partikülleri (insan saç teli çapının 15'te biri anlamına gelmektedir) %99 oranında tutabilmektedir. Ayrıca havayı sıradan kağıt torbalara göre %40 oranında daha etkili filtreler ve havada uçuşan alerjenler ve bakterilerden kurtulmanıza yardımcı olur.
Yüksek Dayanım : Sentetik malzeme sayesinde, yüksek emiş altında hiçbir zarar görmez ve sentetik malzeme çekilen sert ve büyük cisimlerden etkilenmez.

Yorumlar

Yorum Yapınız

KARGO

Kargo/Teslimat Ücretiniz Nedir?

Ürün sayfasında "Kargo Ücretsiz" logosu bulunmayan ürünlerin kargo ücretleri size aitdir. 9.90 TL’dir

Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo, UPS ve Aras Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Siparişim Ne Zaman Kargolanacak?

Sattığımız ürünlerimizin %99’u stoklarımızdadır. Bu yüzden aynı gün adresinize kargoluyoruz. Siparişleriniz anormal durumlara göre en fazla 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Siparişinizin durumunu buradan takip edebilirsiniz. Sipariş durumu;

"Siparişiniz Hazırlanıyor" ise: Siparişiniz satın aldığınız ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde kargoya teslim edilir.

"Siparişiniz Kargoya Hazır" ise: Siparişinizin işlemleri tamamlanmış, kargo firmasına teslim edilecektir.

"Siparişiniz Kargolandı" ise: Siparişiniz kargo firmasına teslim edildi, kargo takibini saat 18:30'dan sonra sipariş detayında görebilirsiniz.

Kargo Paketini Nasıl Teslim Almalıyım?

Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Kargo firması en hızlı şekilde ürünü teslim etmek isteyecektir. Fakat lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden supurgeavm.com sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Supurgeavm.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Siparişim Şu An Nerede?

Sipariş detayınızın içerisindeki "KARGO TAKİP" linkine tıklayarak siparişinizin şu an nerede olduğunu Aras & Yurtiçi kargo takip ekranlarından kontrol edebilirsiniz.

İade Hakkında

Ürünlerimiz %100 uyumludur. Yaşayacağınız aksi durumlarda ürünlerimizin tamamını 14 iş günün de koşulsuz şartsız iade hakkına sahipsiniz. SupurgeAvm.com bunu taahhüt eder.

Etiketler: , Elecrtolux , Maximus , ZXM , 7010 , S-Bag , Orijinal , Toz , Torbası ,