Kategoriler
Alışveriş Sepetim

DELONGHI Toz Torbaları

DeLonghi  Toz Torbaları

Yüksek Performanslı olmasının yanında katlı bir sisteme sahip olan DeLonghi  toz torbaları hijyeniktir. Mite moleküllerini içine hapsederek temizlik yapar. Yüksek orandaki emiş gücü ile enerji tüketimini azaltarak tasarruf yapmanıza neden olur. Böylece temizlik süreleriniz kısa elektrik faturalarınız daha uygun gelir. Toz torbası DeLonghi  marka süpürgeniz ile tam uyumludur. Birden fazla yapıda bulunan katlı sistemi ile %99.8 oranına kadar tozları içerisine çekerek tutma özelliğine sahiptir.

Yapısı gereği ile 0.3 oranındaki micronlara kadar bütün alerjen maddeleri içerisine hapseder. Buna kısa bir örnek verecek olursak insan saçının kılının 50 micron olduğunu söylemek yeterli olur. Sentetik yapısı sayesinde nemli ortamlardan etkilenmez ve sulu ortamlara dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Cam gibi yırtıcı maddeleri süpürge ile çektiğiniz zaman torbada herhangi bir yırtılma olmaz. Bu kesici maddelere karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Tek kullanımlık olduğu için dolduğu zaman yeni bir DeLonghi  Toz torbası ile değiştirme yapmanız gerekecek.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Cihazınıza uygun olan toz torbasını belirledikten sonra site üzerinde kullanıcı ve teslimat bilgilerini girerek ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra siparişinizi en yakın zamanda belirttiğiniz adrese gönderimini yapmış olacağız. Daha iyi bir hizmet sunmak adına dilerseniz siparişlerinizi kapıda nakit veya kredi kartı sistemi ile de verebilirsiniz.

Her Toz Torbası Makineye Uyar Mı?

Daha iyi bir verim almak istiyorsanız kendi makinenizin marka modeline göre toz torbası siparişi vermeniz uzun ömürlü bir şekilde cihazınızı kullanmanıza neden olacaktır.

Toz Torbası Kullanımı

Hijyenik bakımdan daha kaliteli bir hizmet almak ve temiz bir ortamda bulunmak istiyorsanız süpürme işlemlerinden sonra makinenizin içinde bulunan toz torbası dolduğunda içini boşaltmak yerine yeni bir toz torbası ile değiştirmeniz daha hijyenik olacaktır.

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.