Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

• Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
Kredi Kartı, Banka Kartı, EFT/Havale ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

• Havale Ödememi Yapmama Rağmen Siparişim "Havale Bekleniyor" Olarak Görünüyor, Neden?
Havale Ödemeleri saat 09:30 ve 16:30 olmak üzere günde iki kez kontrol edilmektedir. Bir sonraki kontrol saatinde siparişiniz onaylanacaktır.

• Kredi Kartımın Limiti Yetmiyor, Nakit + Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilir miyim?
Bknz: Nakit + Kredi Kartı Ödemesi ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

• Kredi Kartımın Limiti Yetmiyor, Siparişimin Ödemesini İki Farklı Kredi Kartından Yapabilir miyim?
Yapabilirsiniz, öncelikle satın alacağınız ürün veya ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişi bitir diyorsunuz. Fatura ve Teslimat adres bilgilerinizi girdikten sonra Ödeme Bilgisi altında "Banka Havalesi" seçerek alışverişi tamamlıyorsunuz. Buradan "Ödeme/Finans" seçerek mesaj alanına; birinci kartınızdan ne kadar, ikinci kartınızdan ne kadar ücret çektirmek istediğinizi belirterek mesajı gönderiyorsunuz. Gönderdiğiniz mesaja cevap olarak gün içinde iki farklı ödeme linki gönderiliyor ve bu iki ödeme tamamlandığında, ilk banka havalesi seçerek oluşturduğunuz siparişiniz işleme alınıyor. Güle güle kullanın :)

• Ürünümü Elden Teslim Alabilir miyim?
Siparişinizi site üzerinden tamamlarken "5 Siparişi Gözden Geçir" adımındaki, "Siparişle İlgili Notunuz" alanına "Siparişimi elden teslim alacağım" yazmanız yeterlidir. Siparişiniz hazır olduğunda girmiş olduğunuz telefon numaranız üzerinden sizi arayıp bilgi veriyoruz, gelip teslim alabiliyorsunuz.
• Taksit Seçeneklerinde 12 Taksit Seçeneği Çıkmıyor, Neden?
Yasalar gereği 12 taksit yapılamamaktadır.
• Ürünüm Kargoda Zarar Görürse Ne Yapmalıyım?
Her internet alışverişinde olduğu gibi, kargonuzu teslim almadan önce kargo görevlisi yanında kontrol etmeli ve herhangi bir sorun var ise kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak kargonuzu teslim almadan geri göndermelisiniz. Ürün tarafımıza ulaştığında kontroller sonrası yenisi ile değiştirilerek tekrar kargolanır.

• Hazır Sistemleri Montajsız Teslim Alabilir miyim?
Siparişinizi site üzerinden tamamlarken "5 Siparişi Gözden Geçir" adımındaki, "Siparişle İlgili Notunuz" alanına "Siparişimi montajsız olarak almak istiyorum" yazmanız yeterlidir. Parçalar kendi kutularında kargolanır.

• Hazır Sistemlerde Parçaların Kutuları Gönderiliyor mu?
Hazır sistemlerde kullanılan parçaların tamamı sıfır ve en az iki yıl garantilidir. Boş kutuları, belgeleri, varsa montajda kullanılmayan kutu içerikleri tamamen tarafınıza kargolanmaktadır. Sistem içerisinde kullanılan parçalardan kutusuz ürün var ise detaylar kısmında görebilirsiniz.

• Siparişim Ne Zaman Kargolanacak?
Siparişleriniz en fazla 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Siparişinizin durumunu buradan takip edebilirsiniz. Sipariş durumu;
"Siparişiniz Hazırlanıyor" ise: Siparişiniz satın aldığınız ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde kargoya teslim edilir.
"Siparişiniz Kargoya Hazır" ise: Siparişinizin işlemleri tamamlanmış, kargo firmasına teslim edilecektir.
"Siparişiniz Kargolandı" ise: Siparişiniz kargo firmasına teslim edildi, kargo takibini saat 18:30'dan sonra sipariş detayında görebilirsiniz.


• Ürün Fiyatları Sürekli Değişiyor, Neden?
Ürünler Dolar/Euro üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlar Dolar/Euro kuruna göre +/- oynamaktadır.

• Kredi Kartına En Fazla Kaç Taksit Yapabilirim?
Axess, WorldCard, Bonus, Paraf, Maximum, Cardfinans ve Ziraat Bankası kredi kartlarına en fazla 6 taksit yapılmaktadır. Banka kartı diye adlandırılan içerisinde yüklü olan para kadar alışveriş yapabildiğiniz kartlar ile taksitli alışveriş Türkiye genelinde yapamazsınız. Ayrıca Ininal Kart ile de tek çekim olarak alışveriş yapabilirsiniz.

• Havale Ödemelerinde İndirim Yapılıyor mu?
Havale ödemelerinde indirim yapılmamaktadır.

• Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz?
Mng Kargo ve Sürat Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Siparişi tamamlarken kargo firmasını seçebiliyorsunuz.

• Kargo Ücreti Alıyor musunuz?
Ürün sayfasında "Kargo Ücretsiz" logosu bulunmayan ürünlerin kargo ücretleri size aitdir.