Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

SüpürgeAvm.com: 200’den fazla elektrikli süpürgenin toz torbası, hepa filtre, süpürge başlığı, hortumu, borusu ve parçası gibi aksesuarlarını inceleyip satın alabileceğiniz web sitesidir. 4 yıldır aktif olan supurgeavm.com müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. %100 uyumlu ve orijinal servis ürünlerini aynı gün kargo ile müşterilerimize gönderek bu alanda en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmayı hedeflemektedir.

Philips, Bosch, Arçelik, Rowenta, Miele, Samsung gibi dünyaca ünlü markaların en iyi servis ürünlerini en uygun fiyatlarla kapınıza kadar gönderiyoruz. Süpürgenizle uyumlu ürünlere hemen göz atın, uyumlu parça ve aksesuarları hemen sipariş verin!

Samsung Hepa Filtre, Philips Hepa 13 Filtre, Marathon Ultimate Süpürge Borusu gibi Türkiye de en çok satan süpürge parçalarını yüzde yüz stoktan gönderim ile Türkiyenin her yerine 2 iş günün de ulaştırıyoruz! 08:00-17:00 saatleri arasında çağrı merkezimiz de ki donanımlı personeller ile cihazınızla uyumlu olabilecek aksesuarlar ile sizlere yardımcı oluyoruz.