Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Bosch BSGL 32500 Type G Antimikrobial Toz Torbası (A++ Kalite)

Bosch BSGL 32500 Type G Antimikrobial Toz Torbası (A++ Kalite)
Whatsapp Destek
0 554 507 99 99
Aynı Gün Kargo
Ürünlerimizin %95'i stoklardan aynı günde gönderilir!
Ücretsiz Kargo
500 TL ve Üzeri Kargo Bedava
85,00TL
Vergiler Hariç: 85,00TL
  • Stok Durumu: Stokta var

TYPE G Antimikrobial Toz Torbası

Paket İçeriği: 4 Adet Antimikrobial Type G Toz Torbası + 1 Adet Filtre

Neden Antimicrobial  Toz Torbası?

Mikroorganizmalar vücutta, havada, toprakta ve tüm yüzeylerde bulunabilmekte ve uygun şartlar sağlandığı takdirde üreyerek hızlı bir şekilde çoğalmaktadırlar. Bakteriler gelişmeleri için, yeterli nem ve sıcaklık ile bir besin kaynağına ihtiyaç duyarlar. Bu gereksinimler tekstil materyallerinde bulunabilmektedir. Genel olarak bakteriler kötü kokuya; mantarlar biyolojik olarak parçalanmaya ve lekelenmeye sebep olurlar. Birçok bakteri 30-37 ºC arasında optimal gelişme gösterirken, birçok mantar için optimal sıcaklık 25-30 ºC dir. Aktif faaliyet halinde iken, vücutta bölgesel sıcaklık değişimleri söz konusu olmakta, bu da bakterilerin çoğalmasını tetikleyici bir unsur oluşturmaktadır. Üzerinde besin kaynağı (çeşitli gıda kirlilikleri, yağ, protein, şeker ve deri kalıntıları) mevcut olan tekstil materyalleri mikrobiyal üremeyi hızlandıran bir başka etkendir.

Mikroorganizmaların yüzeye tutunmasına, taşınmasına ve bunların neden olduğu hastalıkları iletmesinden dolayı özellikle tıbbi ve hijyenik alanda kullanılan tekstillerde, antimikrobial fonksiyonların olması istenmektedir. Tekstillerdeki bakteriyel büyüme üzerine yapılan çalışmada, yaygın olarak kullanılan tekstil malzemelerinin yüksek miktarda patojene ev sahipliği yaptığı görülmektedir.

Type G  Antimicrobial  Toz torbalarındaki özel maddeler sayesinde çevreye kötü koku yayılmaz. Toz torbasının içine hapsedilen mikroplar Type G Antimicrobial  Toz Torbası sayesinde etkisiz hale getirilir.

SüpürgeAVM için yurtdışından özel olarak üretilen Type G Antimicrobial Toz torbalarını evinizdeki elektrikli süpürgenizde güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Yorum Yapınız

KARGO

Kargo/Teslimat Ücretiniz Nedir?

Ürün sayfasında "Kargo Ücretsiz" logosu bulunmayan ürünlerin kargo ücretleri size aitdir. 9.90 TL’dir

Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo, UPS ve Aras Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Siparişim Ne Zaman Kargolanacak?

Sattığımız ürünlerimizin %99’u stoklarımızdadır. Bu yüzden aynı gün adresinize kargoluyoruz. Siparişleriniz anormal durumlara göre en fazla 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Siparişinizin durumunu buradan takip edebilirsiniz. Sipariş durumu;

"Siparişiniz Hazırlanıyor" ise: Siparişiniz satın aldığınız ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde kargoya teslim edilir.

"Siparişiniz Kargoya Hazır" ise: Siparişinizin işlemleri tamamlanmış, kargo firmasına teslim edilecektir.

"Siparişiniz Kargolandı" ise: Siparişiniz kargo firmasına teslim edildi, kargo takibini saat 18:30'dan sonra sipariş detayında görebilirsiniz.

Kargo Paketini Nasıl Teslim Almalıyım?

Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Kargo firması en hızlı şekilde ürünü teslim etmek isteyecektir. Fakat lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden supurgeavm.com sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Supurgeavm.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Siparişim Şu An Nerede?

Sipariş detayınızın içerisindeki "KARGO TAKİP" linkine tıklayarak siparişinizin şu an nerede olduğunu Aras & Yurtiçi kargo takip ekranlarından kontrol edebilirsiniz.

İade Hakkında

Ürünlerimiz %100 uyumludur. Yaşayacağınız aksi durumlarda ürünlerimizin tamamını 14 iş günün de koşulsuz şartsız iade hakkına sahipsiniz. SupurgeAvm.com bunu taahhüt eder.

Etiketler: Bosch , BSGL , 32500 , Type , G , Antimikrobial , Toz , Torbası , (A++ , Kalite) ,